O firmie

Witaj w najbardziej nietypowym biurze nieruchomości :)


Nasze biuro powstało dlatego że pewnego dnia (kilkanaście lat temu, kiedy zajmowaliśmy się tylko doradztwem finansowym) zgłosiło się do nas małżeństwo - chcieli kupić mieszkanie, nie mieli wkładu własnego i mogli wziąć kredyt na 100% wartości mieszkania - ale biuro pośredniczące w sprzedaży zażądało od nich prowizji, na którą nie było ich już stać. Do transakcji nie doszło sprzedający nie sprzedał, oni nie kupili, my nie zrobiliśmy kredytu - bo Biuro żądało dużej prowizji - oczywiście z obu stron.
Aby uzupełnić lukę pomiędzy typowym biurem nieruchomości a doradcą finansowym, powstało nasze biuro i nie boimy się wprowadzać w życie tego co przez innych jest omijane.
Zobacz - ile zarabia na Twojej / Waszej transakcji, typowe biuro. Prowizja z obu stron wyrażona w procentach od ustalonej ceny i dodatkowo % od współpracującego eksperta finansowego.

Good Story Nieruchomości Finanse to biuro, w którym pracują eksperci finansowi z DNA Notus Finanse - zawsze pracujemy tak, żebyś w banku stracił jak najmniej pieniędzy.
Znamy oferty, procedury i możliwości finansowania banków - wiemy jak przygotować Ciebie do kredytu, jak zbudować zdolność kredytową i oczywiście jak poprowadzić cały proces.

W naszym biurze pracuje także rzeczoznawczyni majątkowa - więc obszar wycen nieruchomości także mamy pod kontrolą i realnie wskażemy Ci możliwości sprzedaży danej nieruchomości.

Jeśli już tu trafiłeś, trafiłaś i doczytaliście do tego momentu - to zadzwoń i przekonaj się jak dużo możesz zyskać nawiązując z nami współpracę, powierzając nam tą część Twoich trosk na których masz prawo się nie znać w 100%.
Zapraszamy